توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.epolice.ir از نحوه صدور کارت خود مطلع شوند

  1 بازدید

  www.epolice.ir از نحوه صدور کارت خود مطلع شوند را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سامانه پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوخت خودرو

  بازدید کنندگان محترم در صورت عدم جواب دهی سایت می توانند در ساعات کاری با تماس با شماره تلفن 09627 و داخلی 5 تماس برقرار کنید

  سامانه پیگیری کارت سوخت خودرو

  آدرس سایت:         کاربران محترم تنها از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر پیگیری نمائید.(کلیک نمائید)

  http://sokht.epolice.ir:7001/welcome.jsp

  راهنماي استعلام وضعيت کارت هوشمند سوخت 
  از طريق پيام کوتاه(SMS)

  براي آگاهي يافتن از آخرين وضعيت کارت هوشمند سوخت ، کافيست شماره وي آي ان (VIN) را توسط پيام کوتاه(SMS) به شماره 1101202040 ارسال نمائيد. در صورتي که قالب و ساختار مشخص شده در اين راهنما را در نوشتن شماره وي آي ان در پيام کوتاه رعايت نمائيد، سيستم نرم‌افزاري بطور خودکار در همان لحظه پاسخ شما را مي‌دهد.

  براي استعلام کارت هوشمند موتور سيکلت بايد ابتدا حرف  M  و سپس ستاره و بعد وي آي ان  (VIN)  موتور سيکلت موجود در پشت کارت موتور را وارد نماييد 
  به عنوان نمونه 
  M*IRKV91MN5O3685988

  براي استعلام کارت هوشمند خودرو بايد ابتدا حرف  V  و سپس ستاره و بعد وي آي ان  (VIN)  خودرو موجود در پشت کارت خودرو را وارد نماييد 
  به عنوان نمونه 
  V*IRPC90VV5I9658742

  نحوه دریافت کارت سوخت المثنی

  جهت دیدن ویدئو و نیز مراحل و راه های دریافت کارت سوخت المثنی بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

  نحوه دریافت کارت سوخت المثنی

  مراحل تبدیل عابر بانک به کارت سوخت

  جهت دیدن و بررسی مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

  مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت

  قیمت روز خودرو :

  جهت دریافت آخرین قیمت روز خودروها بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

  قیمت خودرو

  همه چیز درباره معاینه فنی خودرو اعم از آدرس مراکز معاینه فنی، مراحل معاینه فنی، هزینه معاینه فنی را در لینک زیر مطالعه نمائید:

  همه چیز درباره معاینه فنی خودرو صفر تا صد

  خبری تازه درباره صدور کارت سوخت تمام متقاضیان

  خبری تازه درباره صدور کارت سوخت تمام متقاضیان

  فاطمه کاهی در خصوص تاخیر به وجود آمده در صدور کارتهای سوخت، اظهار کرد: این تاخیر مربوط به خودروهای عمومی و گازوییل سوز نمی شود و تنها مربوط به خودروهای شخصی است.

  وی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا عامل ایجاد این تاخیر بوده است، گفت: به زودی کارتهای سوخت به دست متقاضیان می رسد.

  سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی افزود: در ابتدا صدور کارت سوخت تنها ۴۰ روز طول می کشید اما اکنون این فرایند طولانی تر شده اما تمام تلاش ما این است که در سریع ترین زمان این نیاز را پاسخ دهیم.

  وی با بیان اینکه دو برابر خودروهای موجود کارت سوخت صادر شده است، افزود: افرادی که کارت سوخت ندارند می توانند با مراجعه به پلیس +۱۰ تقاضای خود را ثبت کنند و از طریق سایت www.epolice.ir از نحوه صدور کارت خود مطلع شوند.

  کاهی با بیان اینکه آمار دقیقی از خودروهایی که تاکنون اقدام به دریافت کارت سوخت نکرده اند نیست، گفت: به نظر می رسد که تعداد این خودروها کمتر از ۱۰ درصد باشد اما هر چه تقاضا وجود داشته باشد پاسخ خواهیم داد.

  سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با تاکید بر اینکه مشکلی برای صدور کارت سوخت وجود ندارد، تصریح کرد: به تمام تقاضاها جواب خواهیم داد و افراد به راحتی می‌توانند تقاضای صدور کارت سوخت کنند.

  برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌شود؟

  کاهی با بیان این‌که لازم است افراد در نگهداشت کارت سوخت خود دقت کافی را داشته باشند، تصریح کرد: اگر به هر دلیلی مالک خودرو تقاضای کارت سوخت المثنی داشته باشد، کارت برای آن فرد صادر می‌شود.

  وی با تاکید بر اینکه این موضوع به معنای این نیست که برای هر خودرو دو بار کارت سوخت صادر شود، اظهار کرد: در شرایط مفقود شدن کارت یا دلایل دیگر کارت سوخت المثنی جدید صادر می‌شود و این مساله محدودیتی ندارد.

  در خواست المثنی کارت هوشمند سوخت

  طبق اعلام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +۱۰ مقدور است، زیرا افرادی سودجو با هدف دستیابی به اطلاعات شخصی و کارت بانکی و کلاهبرداری از هموطنان و سوء استفاده های احتمالی اقدام به ایجاد  سایت های غیرمجاز کردهاند. بنابراین کسانی که کارت سوخت ندارند و تاکنون نیز درخواست صدور کارت سوخت نکرده اند، میتوانند خود یا وکیل قانونیشان با در دست داشتن مدارک هویتی مالک خودرو و وسیله نقلیه به مراکز پلیس + ۱۰ مراجعه کنند. حذف رمز کارت سوخت نیز در این دفاتر قابل انجام است.

  مدارک هویتی مالک برای درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت نیز به شرح زیر است: برای اشخاص حقیقی، یکی از مدارک شناسایی معتبر مالک وسیله نقلیه شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند یا گذرنامه نیاز است. برای اشخاص حقوقی نیز معرفی نامه رسمی از سازمان یا شرکت مربوطه با امضاء و مهر مجاز به همراه اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند یا گذرنامه نماینده نیاز است. دارندگان وکالتنامه معتبر قانونی از مالک نیز می توانند با ارائه مدارک شناسایی معتبر شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند یا گذرنامه نسبت به اخذ خدمات مورد نیاز اقدام کنند.

  در مورد خودروهای لیزینگی (خودروهای اجاره به شرط تملیک)، اسناد و مدارک در اختیار استفاده کننده خودرو شامل کارت خودرو ملاک عمل است. مدارک شناسایی وسیله نقلیه نیز شامل کارت شناسایی خودرو یا شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه یا بنچاق محضری به همراه بیمه نامه شخص ثالث معتبر می شود.

  اما برای تکمیل فرم تعهدنامه در دفاتر پلیس +۱۰ واریز مبلغ ۱۰ هزار تومان در پایانه­های pos بانک ملت مستقر در این دفاتر و  اخذ رسید ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت المثنی از کاربر، مراحلی است که باید طی شود.

  کسانی که در سایت دولت همراه ثبت نام کرده‌اند، نیازی به ارائه درخواست المثنی ندارند. کارت سوخت این اشخاص از طریق اداره پست به آدرسی که اعلام کرده اند ارسال می شود.

  نحوه پیگیری کارت هوشمند سوخت

  متقاضیان کارت‌های هوشمند سوخت ابتدا باید وارد سایت www.epolice.ir شده و سپس بر روی گزینه کارت سوخت کلیک کنند. بعد در قسمت پیگیری صدور کارت سوخت نسبت به وارد کردن نوع و شماره پلاک خودرو اقدام و روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک کنند.

  در این قسمـت، شماره مرسوله پستی نمایان می‌شود که با کلیک روی گزینه شرکت پست که به رنگ آبی نوشته شده، وارد سامانه رهگیری مرسولات می‌شوید و با فعال کردن گزینه جست‌وجو، وضعیت کارت سوخت مشخص می‌شود.

  متقاضیان به منظور اطلاع دقیق از وضعیت کارت سوخت هم با کلیک روی گزینه مشاهده جزئیات کامل مرسوله می‌توانند از آخرین وضعیت کارت خود باخبر شوند. هم‌چنین افرادی که کارت سوخت آن‌ها از سال ۱۳۹۴ صادر و در باجه‌های معطله پست مانده، می‌توانند در قسمت رهگیری مرسوله پستی آن را پیگیری کنند و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و کارت و سند خودرو به اداره پست مورد نظر خود مراجعه و کارت سوخت خود را دریافت کنند.

  اگر کارت سوخت مربوط به خودروهای نوشماره و یا ثبت‌نامی در سایت دولت همراه (GSB) باشد، مالکان باید مبلغ مصوب شده را بابت هزینه صدور کارت سوخت به متصدی تحویل دهنده کارت سوخت بپردازند.

  شرکت ملی  پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده که متقاضیان در صورتی که در این باره سوال داشته باشند، می‌توانند به پورتال این شرکت با آدرس WWW.NIOPDC.IR مراجعه یا با شماره پاسخگویی ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.

  کنترل مصرف سوخت با توجه به میانگین بالای مصرف سوخت، افزایش توان صادرات، مبارزه با قاچاق سوخت و اختصاص منابع حاصل از مدیریت مصرف به مردم به ویژه اقشار ضعیف و کم‌درآمد به صورت مستقیم و نیز کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها و شهرها از جمله اهداف اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین اعلام شده است.

  ۲۲۳۲۲۵

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 10 روز قبل
  0

  سعادت مرادی

  حمید 20 روز قبل
  0

  باسلام. خداوکیلی اگرخداراقبول دارید مردم راسرکار نزارید. بنده الان پنح ماهه درخواست المثنی کارت سوخت دادم. هرموقعه میرم اون پلیس به اضاه ده میگه چاب نشده. اونوقت طرف یکماه بعد از من رفته المثنی برای اون امده. هرکه هرکه هست. هیج جای هم دسرسی نداریم. مردم رامسخره گرفتید. این هست عدالت علی.

  منتجم 29 روز قبل
  0

  سلام کارت سوخت مفقود شده از برج ۵ پلیس ÷۱۰میگه رد شده برا صدور و لی هنوز نیامده چقد طول میکشه ایا سهمیه برج ۴و۵و۶و۷و۸ هم میسوزه یا ذخیره میشه

  سکینه جاودان 1 ماه قبل
  1

  کارت سوخت صادر شده؟

  اباذر بختیاری 2 ماه قبل
  0

  این چه وضعی 4ماهه کارت سوخت المثنی درخواست دادم هنوز صادر نشده

  قلی 3 ماه قبل
  0

  با سلام این چه سایتی طراحی کردید ؟

  کسی جوابگو نیست .

  پریسا دهمرده 3 ماه قبل
  0

  سلام وخسته نباشید ببخشید من ۷/۳/۱۴۰۱ کارت سوخت را ثبت نام کردم ولی خبری نیست

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  سلام من راننده کامیون هستم کارت سوخت من ۱۰ روز هست فرستادم نیامده ماشینم خوابیده گازوییل آزاد هم نیست باتشکر علی اصغروحدت

  0
  علی اصغروحدت 4 ماه قبل

  سلام کارت سوخت من ۱۰روز هست فرستادم کازوییل آزاد هم نمیدن کی میفرستید ماشینم خوابیده راننده کامیون هستم

  رزاق مرزوقی 4 ماه قبل
  0

  رزاق مرزوقی

  ثریا‌منصوری 5 ماه قبل
  0

  درخواست‌کارت‌سوخت

  علی اشرف امیریان 5 ماه قبل
  0

  چهار ماه از درخواست کارت سوختم میگذرد نمی دانم باید چکار کنم یاکجا باید دریافت کنم.

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام من مدت ۷ماه است که کارت سوخت المثنی خود را دریافت نکردم نمیدانم چرا کارتم دیر صادر شده است لطف کنید راهنمائی ام بفرمائید.

  فریبرز‌موقوفهء 5 ماه قبل
  -2

  باسلام‌‌هفت‌ماه‌است‌برای‌کارت‌سوخت‌‌درخاست‌دادم‌‌کارت‌سوخت‌دریافت‌نکردم‌ممنون‌لتفن‌پیگیری‌کنید

  Ali 7 ماه قبل
  0

  سلام سه ماهه ماشین تحویل گرفتم هنوز کارت سوخت نیامده وکارت ماشین

  0
  ایرج یعقوبی 3 ماه قبل

  سلام

  حدود دوماه ونیم هست که درخواست کارت سوخت المثنی کردم

  ولی هنوز کارت برام صادرنشده

  ۶۹ص

  ۱۳۸

  ایران۸۴

  میلاد 7 ماه قبل
  1

  روش غیرفعال کردن کارت سوخت گم شده (موتور سیکلت)ازطریق تلفن همراه چگونه است ؟

  خلیل لاله 8 ماه قبل
  2

  دورودازبرج ۱۴۰۰/۹برای کارت سوخت المثنی اقدام کردم به هرجا مراجعه میکنم جواب درست نگرفتم وارد هیچ سایتی نمیشه رفت همش سرکاری بانشکر

  باباخان بهرامی 8 ماه قبل
  1

  ۵۲۵۶۶۶۵۰۵

  0
  مقدم 8 ماه قبل

  واردسایت برای کارت سوخت‌نمی‌تونم‌واردشوم

  خانم جلیل زاده 8 ماه قبل
  0

  ازچه طریقی باید فهمیدکه کارت صادرشده یانه

  وحید 8 ماه قبل
  -1

  در تاریخ 1400/12/11 درخواست کارت سوخت المثنی دادم هنوز جوابی دریافت نکردم

  وحید 8 ماه قبل
  2

  پیگیری کارت سوخت المثنی صادر شده یا نه

  0
  ناشناس 4 ماه قبل

  مهدی فلاحتی باقرابادی

  سلیمان ویسی پور 8 ماه قبل
  0

  کارت سوخت ماشین سلیمان ویسی پور پنج ماهه نیومده

  سلیمان ویسی پور 8 ماه قبل
  2

  پنج ماه است کارت سوخت ماشین من نیومده

  Bhroozebadifard 9 ماه قبل
  -2

  ,درتاریخ20/8/1400درخواست.کارت.سوخت.کردم.هنوز.خبری.ازان.نیست

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  ماشینم رو گاز سوز کردم خود سیستم کارت سوختم رو سوزونده ومن ماندم بی کارت هیجا هم پاسخگو نیستن

  IRpc961v2AU378395 9 ماه قبل
  -1

  استعلام کارت سوخت

  2
  عیسی خرمروزان 5 ماه قبل

  کارت سوخت من نیومده

  غلامحسین ابراهیمی 6159096508 9 ماه قبل
  0

  بنزین ماه دی وبهمن واریز نشده به سایت هم میریم گزینه‌ای در این مورد ندارد

  حاجی 9 ماه قبل
  0

  آقا شما که زره کارت من۴ماه طول کشید هنوز نیامده شاشید به این کار شما دوزدا

  محمد 9 ماه قبل
  2

  در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ درخواست کارت سوخت کردم متاسفانه هنوز از کارت سوخت خبری نیست لطفا راهنمایی کنید.

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  هنوز موفق نشدم ببینم کارت سوخت آماده هست یا خیر

  داود دلنواز 9 ماه قبل
  1

  دریافت کارت سوخت

  -1
  داود دلنواز 9 ماه قبل

  سه ماه از ثبت نام هنوز کارت سوخت دریافت نشده است

  کاوه 9 ماه قبل
  -1

  سلام کارت سوخت به شماره35ص325ایران51درچه مرحله ای است

  حمید 10 ماه قبل
  1

  بیش از ۲ ماه است که برای کارت سوخت المثنی درخواست کرده ام ولی هنوز صادر نشده.

  0
  فرنازحیدری جوبنی 8 ماه قبل

  شماره درخواست ۵۱۳۷۱۲۶۸ درتارریخ 1400/09/24کد پیگیری۳۷۲۵۷

  حمید 10 ماه قبل
  1

  صدور کارت سوخت ماشین به پلاک ۸۹ ۵۵۵ب۸۲ درچه مرحله است؟

  1
  سعید 8 ماه قبل

  مرحله نهایی

  A _ a 10 ماه قبل
  1

  حدود 2 ماه ثبت‌نام کارت سوخت نموده متاسفانه تا کنون کارت دریافت نکرده. واز طریق این سامانه هم هر چه تلاش کردم جهت پیگیری نتیجه ای حاصل نشد.

  A _ a 10 ماه قبل
  0

  فقط شعار والی هیچ نوع نتیجه نمی گیری تلاش بی ثمره.

  حامد 10 ماه قبل
  0

  سلام یک ماشین گرفتم اقتصادی ولی ماشین تعویق پلاک کردم ماشین به نام خودم هست اصل مدارک دست فروشنده هست تا اقتصاد تمام بشه مدارک ماشین کارت بیمه نامه با کارت سوخت گم کردم امکان هست با کارت ملی برای کارت سوخت اقدام کنم ماشین به نام خودم تعویض پلاک شده ولي فروشنده مدارک نمیده بهم‌میگن اقصاد تمام شده مدارک میدم لطفا راهنمایی کنید

  حامد 10 ماه قبل
  0

  سلام من یک ماشین خریدیم اقتصادی ماشین تعویض پلاک کردم اما سند اصلی دست فروشنده هست کارت ماشین بیمه نامه کارت سوخت گم کردم با کارت ملی امکان داره برای کارت سوخت اقدام کنم به فروشنده گفتم ولی مدار‌ک ندادگفت تا اقصاد تمام نشه مدارک نمیدم

  ماوا 11 ماه قبل
  0

  سلام

  با هیچ یک از درگاه نمی شود دنبال کاری را گرفت .هرلحظه کاربر را به درگاه دیگری راهنمایی می کند .به نطر می رسد که فقط یه رزومه کاری برای پلیس هست .من که موفق نبودم

  صفرخانی 11 ماه قبل
  1

  سلام و خدا قوت هرکاری کردم نتوانستم وارد سایت صدور کارت سوخت المثی بشم میخواستم در چه مرحله ای است با تشکر از ارگان مربوطه

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید