توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.ncr.ir کد پیگیری خود را دریافت کنند

  1 بازدید

  www.ncr.ir کد پیگیری خود را دریافت کنند را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  جهت دریافت کد رهگیری کارت ملی هوشمند اینجا کلیک کنید

  جهت دریافت کد رهگیری کارت ملی هوشمند اینجا کلیک کنید

  به گزارش شمانیوز به نقل از خبرآنلاین : سیف الله ابوترابی، سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره نحوه دریافت کد رهگیری کارت ملی هوشمند اظهار کرد: دریافت کد رهگیری کارت ملی هوشمند امری ضروری است که افراد به هنگام ثبت نام برای کارت ملی این کد را دریافت می‌کنند.

  او بیان کرد: اگر افراد کد رهگیری خود را قبل از دریافت کارت ملی هوشمند گم کنند، می‌توانند با مراجعه به سایتwww.ncr.ir کد پیگیری خود را دریافت کنند.

  سخگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: همچنین افراد می‌توانند با مراجعه به دفاتر ثبت احوال یا پیشخوان کد رهگیری خود را دریافت کنند.

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  مدیر محترم سایت www.shomanews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کد رهگیری کارت ملی هوشمند را چگونه دریافت کنیم؟


  به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سیف‌الله ابوترابی اظهار کرد: دریافت کد رهگیری کارت ملی هوشمند امری ضروری است که افراد به هنگام ثبت نام برای کارت ملی، این کد را دریافت می‌کنند.

  او گفت: اگر افراد کد رهگیری خود را قبل از دریافت کارت ملی هوشمند گم کنند، می‌توانند با مراجعه به سایت www.ncr.ir کد پیگیری خود را دریافت کنند.

  سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور افزود: همچنین افراد می‌توانند با مراجعه به دفاتر ثبت احوال یا دفاتر پیشخوان دولت، کد رهگیری خود را دریافت کنند.

  منبع مطلب : www.tabnak.ir

  مدیر محترم سایت www.tabnak.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جمال قادری نسب 1 ماه قبل
  0

  جمال قادری نسب

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید